W latach 2009 – 2013 konferencja Digital Signage Trends (DST) była najważniejszym i obowiązkowym corocznym punktem spotkań specjalistów z branży DS. w Polsce, przyciągając ekspertów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Niewątpliwie DST przyczyniło się do edukacji i rozwoju polskiego rynku Digital Signage w jego początkowym okresie. Podczas pierwszych edycji naszym głównym celem była edukacja tego nowego rynku jakim był Digital Signage. Teraz, po prawie 10 latach, podsumujemy ostatnie lata, Digital Signage jest już prawie wszędzie wokół nas, oraz odpowiemy na pytania, gdzie dzisiaj jesteśmy i co czeka nas w niedalekiej przyszłości.

Digital Signage jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów biznesowych, stanowi ważny elementem nowoczesnej strategii marketingowej, reklamowej i informacyjnej wielu firm. Dzięki wykorzystaniu mediów DS, takich jak: monitory, ściany wideo, diody LED i projektory, możliwe jest dostarczanie do określonych grup docelowych atrakcyjnych i dynamicznych treści, które można szybko zmieniać, w zależności od potrzeb i dostosowanych do potrzeb użytkownika. Po kilku latach nieobecności DST powraca, jest to jej jubileuszowa 5-ta edycja. Wracamy również w te same gościnne progi hotelu Novotel Airport.

Formuła konferencji DST będzie podobna, z pewnymi drobnymi zmianami do lat poprzednich. Tym razem jest to konferencja jednodniowa, podzielona na równoległe bloki tematyczne, połączona z warsztatami i EXPO oraz licznymi przerwami na networking. Całoś zakończy Gala PDSA, na której wręczone zostaną nagrody PDSA Awards dla najlepszych rozwiązań DS, najlepszych inwestorów i użytkowników tych systemów.

Konferencja skierowana jest do inwestorów, właścicieli i użytkowników systemów DS, twórców kontentu DS, domów mediowych, integratorów i producentów rozwiązań DS., ekspertów i pasjonatów branżowych.  Prelegentami będą polscy i zagraniczni eksperci branżowi, w dużej mierze przedstawiciele firm, którzy skutecznie wdrożyli u siebie i używają z sukcesem systemów DS.  Podczas jubileuszowej 5-tej edycji DST kładziemy nacisk na wymianę doświadczeń i networking!

Sponsor platynowy

Sponsor srebrny

Partner merytoryczny

Poprzednie edycje

Partnerzy

Patroni medialni

 
 

Obsługa medialna

Organizator

Copyright Digital Signage Trends 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.